CRCW25121K80FKEG
DigiKeys varenummer
541-CRCW25121K80FKEGTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CRCW25121K80FKEGCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-CRCW25121K80FKEGDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW25121K80FKEG
Beskrivelse
RES SMD 1.8K OHM 1% 1W 2512
Detaljeret beskrivelse
1.8 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW25121K80FKEG Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,124" B (6,30mm x 3,15mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)