CRCW25121K20FKTG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
YAGEO
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
1.2 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW25121K20FKTG
DigiKeys varenummer
CRCW25121K20FKTG-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW25121K20FKTG
Beskrivelse
RES SMD 1.2K OHM 1% 1W 2512
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW25121K20FKTG Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,124" B (6,30mm x 3,15mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)