CRCW2512100KFKEGHP er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Similar
TE Connectivity Passive Product
På lager: 21.354
Datablad
Similar
Stackpole Electronics Inc
100 kOhms ±1% 1,5W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm