CRCW20108K20FKEF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
YAGEO
8.2 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW20108K20FKEF
DigiKeys varenummer
CRCW20108K20FKEF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW20108K20FKEF
Beskrivelse
RES SMD 8.2K OHM 1% 3/4W 2010
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW20108K20FKEF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)