CRCW201088K7FKEF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
YAGEO
88.7 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW201088K7FKEF
DigiKeys varenummer
CRCW201088K7FKEF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW201088K7FKEF
Beskrivelse
RES SMD 88.7K OHM 1% 3/4W 2010
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW201088K7FKEF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)