CRCW2010620KJNEF
DigiKeys varenummer
541-620KWTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-620KWCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-620KWDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW2010620KJNEF
Beskrivelse
RES SMD 620K OHM 5% 3/4W 2010
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
620 kOhms ±5% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW2010620KJNEF Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)