CRCW20103R09FNEF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
KOA Speer Electronics, Inc.
3.09 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW20103R09FNEF
DigiKeys varenummer
CRCW20103R09FNEF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW20103R09FNEF
Beskrivelse
RES SMD 3.09 OHM 1% 3/4W 2010
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW20103R09FNEF Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)