CRCW20103M30JNEF
DigiKeys varenummer
CRCW20103M30JNEF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW20103M30JNEF
Beskrivelse
RES SMD 3.3M OHM 5% 3/4W 2010
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 MOhms ±5% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW20103M30JNEF Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)