CRCW201030R0DKEFP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Billede for CRCW201030R0DKEFP er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW201030R0DKEFP
DigiKeys varenummer
CRCW201030R0DKEFP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW201030R0DKEFP
Beskrivelse
RES SMD 30 OHM 0.5% 3/4W 2010
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 Ohms ±0,5% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
EDA/CAD-modeller
CRCW201030R0DKEFP Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)