CRCW20102M15FKEF
DigiKeys varenummer
CRCW20102M15FKEF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW20102M15FKEF
Beskrivelse
RES SMD 2.15M OHM 1% 3/4W 2010
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.15 MOhms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW20102M15FKEF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)