CRCW20102K20FKEF er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
YAGEO
2.2 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW20102K20FKEF
DigiKeys varenummer
541-CRCW20102K20FKEFTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CRCW20102K20FKEFCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-CRCW20102K20FKEFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW20102K20FKEF
Beskrivelse
RES SMD 2.2K OHM 1% 3/4W 2010
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW20102K20FKEF Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)