CRCW20101M13FKEF
DigiKeys varenummer
CRCW20101M13FKEF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW20101M13FKEF
Beskrivelse
RES SMD 1.13M OHM 1% 3/4W 2010
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.13 MOhms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW20101M13FKEF Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)