CRCW20101K62FKEFHP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
1.62 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW20101K62FKEFHP
DigiKeys varenummer
CRCW20101K62FKEFHP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW20101K62FKEFHP
Beskrivelse
RES SMD 1.62K OHM 1% 1W 2010
Producentens standard leveringstid
48 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW20101K62FKEFHP Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)