CRCW201016R2FKEF er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 3.785
Datablad
Similar
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
YAGEO
16.2 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm