CRCW201015R0DKEFP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Billede for CRCW201015R0DKEFP er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW201015R0DKEFP
DigiKeys varenummer
CRCW201015R0DKEFP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW201015R0DKEFP
Beskrivelse
RES SMD 15 OHM 0.5% 3/4W 2010
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 Ohms ±0,5% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
EDA/CAD-modeller
CRCW201015R0DKEFP Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)