CRCW201013R7FKEFHP
DigiKeys varenummer
541-13.7PTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-13.7PCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-13.7PDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW201013R7FKEFHP
Beskrivelse
RES SMD 13.7 OHM 1% 1W 2010
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
13.7 Ohms ±1% 1W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW201013R7FKEFHP Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)