CRCW2010120KJNEF | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CRCW2010120KJNEF |
Beskrivelse | RES SMD 120K OHM 5% 3/4W 2010 |
Producentens standard leveringstid | 17 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 120 kOhms ±5% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CRCW2010120KJNEF Modeller |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200 |
Mfr | Temperaturkoefficient ±200ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 2010 (5025 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,028" (0,70mm) |