CRCW2010100RFKTF
DigiKeys varenummer
541-CRCW2010100RFKTFTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CRCW2010100RFKTFCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-CRCW2010100RFKTFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW2010100RFKTF
Beskrivelse
RES SMD 100 OHM 1% 3/4W 2010
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CRCW2010100RFKTF Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)