CRCW12181R80FNEK
DigiKeys varenummer
CRCW12181R80FNEK-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW12181R80FNEK
Beskrivelse
RES SMD 1.8 OHM 1% 1W 1218
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.8 Ohms ±1% 1W Chipmodstand Bred 1812 (4532 metrisk), 1218 Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CRCW12181R80FNEK Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Bred 1812 (4532 metrisk), 1218
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,181" B (3,10mm x 4,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)