CRCW1218154RFKEK er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
154 Ohms ±1% 1W Chipmodstand Bred 1812 (4532 metrisk), 1218 Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW1218154RFKEK
DigiKeys varenummer
CRCW1218154RFKEK-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW1218154RFKEK
Beskrivelse
RES SMD 154 OHM 1% 1W 1218
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CRCW1218154RFKEK Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
Bred 1812 (4532 metrisk), 1218
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,181" B (3,10mm x 4,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)