CRCW1218105KFKEK
DigiKeys varenummer
CRCW1218105KFKEK-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW1218105KFKEK
Beskrivelse
RES SMD 105K OHM 1% 1W 1218
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
105 kOhms ±1% 1W Chipmodstand Bred 1812 (4532 metrisk), 1218 Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW1218105KFKEK Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
Bred 1812 (4532 metrisk), 1218
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,181" B (3,10mm x 4,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)