CRCW121090R9FKTA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 10.971
Panasonic Industry
På lager: 13.980
Datablad
Stackpole Electronics Inc
Similar
90.9 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW121090R9FKTA
DigiKeys varenummer
CRCW121090R9FKTA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW121090R9FKTA
Beskrivelse
RES SMD 90.9 OHM 1% 1/2W 1210
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW121090R9FKTA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)