CRCW12106R20FNEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
6.2 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW12106R20FNEA
DigiKeys varenummer
CRCW12106R20FNEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW12106R20FNEA
Beskrivelse
RES SMD 6.2 OHM 1% 1/2W 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW12106R20FNEA Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)