CRCW1210681RFKTA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 6.777
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 9.163
Datablad
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
YAGEO
Opgradering
Panasonic Industry
Similar
681 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW1210681RFKTA
DigiKeys varenummer
CRCW1210681RFKTA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW1210681RFKTA
Beskrivelse
RES SMD 681 OHM 1% 1/2W 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW1210681RFKTA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)