CRCW1210619RFKEAHP
DigiKeys varenummer
CRCW1210619RFKEAHP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW1210619RFKEAHP
Beskrivelse
RES SMD 619 OHM 1% 3/4W 1210
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
619 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW1210619RFKEAHP Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)