CRCW1210511KFKEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 6.272
Datablad
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Panasonic Industry
511 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW1210511KFKEA
DigiKeys varenummer
541-511KAATR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW1210511KFKEA
Beskrivelse
RES SMD 511K OHM 1% 1/2W 1210
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW1210511KFKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)