CRCW12104K70FKEA er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 17
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 104
Similar
YAGEO
På lager: 4.250
Similar
YAGEO
Panasonic Industry
4.7 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm