CRCW12103K48FKTA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 4.983
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 9.700
Datablad
Opgradering
YAGEO
Opgradering
Panasonic Industry
Similar
YAGEO
Similar
3.48 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW12103K48FKTA
DigiKeys varenummer
CRCW12103K48FKTA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW12103K48FKTA
Beskrivelse
RES SMD 3.48K OHM 1% 1/2W 1210
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW12103K48FKTA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)