CRCW1210300RFKEA
DigiKeys varenummer
541-300AATR-ND - Tape & Reel (TR)
541-300AACT-ND - Afskåret tape (CT)
541-300AADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW1210300RFKEA
Beskrivelse
RES SMD 300 OHM 1% 1/2W 1210
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
300 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW1210300RFKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)