CRCW12101M21FKEA
DigiKeys varenummer
CRCW12101M21FKEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW12101M21FKEA
Beskrivelse
RES SMD 1.21M OHM 1% 1/2W 1210
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.21 MOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW12101M21FKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)