CRCW121016R5FKTA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Panasonic Industry
På lager: 2.120
Datablad
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
YAGEO
Opgradering
Similar
16.5 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW121016R5FKTA
DigiKeys varenummer
CRCW121016R5FKTA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW121016R5FKTA
Beskrivelse
RES SMD 16.5 OHM 1% 1/2W 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW121016R5FKTA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)