CRCW1210100RFKEAHP
DigiKeys varenummer
541-100DTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-100DCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-100DDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW1210100RFKEAHP
Beskrivelse
RES SMD 100 OHM 1% 3/4W 1210
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW1210100RFKEAHP Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)