CRCW1206820RFKTA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 19.248
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 458
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 52.403
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
YAGEO
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Similar
Bourns Inc.
820 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW1206820RFKTA
DigiKeys varenummer
CRCW1206820RFKTA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW1206820RFKTA
Beskrivelse
RES SMD 820 OHM 1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW1206820RFKTA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)