CRCW120662R0DKEAP
DigiKeys varenummer
CRCW120662R0DKEAP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW120662R0DKEAP
Beskrivelse
RES SMD 62 OHM 0.5% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
56 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
62 Ohms ±0,5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW120662R0DKEAP Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)