CRCW120661R9FKTB er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Direkte
Panasonic Industry
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 111
TE Connectivity Passive Product
Bourns Inc.
61.9 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW120661R9FKTB
DigiKeys varenummer
CRCW120661R9FKTB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW120661R9FKTB
Beskrivelse
RES SMD 61.9 OHM 1% 1/4W 1206
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW120661R9FKTB Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)