CRCW1206604KFKTB er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
Similar
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
Panasonic Industry
Direkte
Stackpole Electronics Inc
TE Connectivity Passive Product
604 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW1206604KFKTB
DigiKeys varenummer
CRCW1206604KFKTB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW1206604KFKTB
Beskrivelse
RES SMD 604K OHM 1% 1/4W 1206
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW1206604KFKTB Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)