CRCW12065R36FNEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Stackpole Electronics Inc
På lager: 4.690
Datablad
Opgradering
YAGEO
Similar
YAGEO
Similar
5.36 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW12065R36FNEA
DigiKeys varenummer
541-5.36FTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW12065R36FNEA
Beskrivelse
RES SMD 5.36 OHM 1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW12065R36FNEA Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)