CRCW12065K11FKEC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 53.821
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Direkte
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
TE Connectivity Passive Product
5.11 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW12065K11FKEC
DigiKeys varenummer
CRCW12065K11FKEC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW12065K11FKEC
Beskrivelse
RES SMD 5.11K OHM 1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW12065K11FKEC Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)