CRCW1206511RFKEBHP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Billede for CRCW1206511RFKEBHP er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW1206511RFKEBHP
DigiKeys varenummer
541-CRCW1206511RFKEBHPTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW1206511RFKEBHP
Beskrivelse
CRCW1206-HP 100 511R 1% ET5 E3
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
511 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW1206511RFKEBHP Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)