CRCW1206430RFKEAHP
DigiKeys varenummer
CRCW1206430RFKEAHPTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW1206430RFKEAHP
Beskrivelse
RES SMD 430 OHM 1% 3/4W 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
430 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW1206430RFKEAHP Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)