CRCW12063R57FKEA
DigiKeys varenummer
541-3.57FFTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-3.57FFCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-3.57FFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW12063R57FKEA
Beskrivelse
RES SMD 3.57 OHM 1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.57 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW12063R57FKEA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)