CRCW120630K1DKTAP
DigiKeys varenummer
CRCW120630K1DKTAP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW120630K1DKTAP
Beskrivelse
RES SMD 30.1K OHM 0.5% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30.1 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW120630K1DKTAP Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)