CRCW1206300RJNEAC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 10.074
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
Stackpole Electronics Inc
300 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW1206300RJNEAC
DigiKeys varenummer
CRCW1206300RJNEAC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW1206300RJNEAC
Beskrivelse
RES 300 OHM 5% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW1206300RJNEAC Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,120" L x 0,061" B (3,05mm x 1,55mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)