CRCW12062M70FKEA er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 1.858
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
2.7 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm