CRCW12062M32FKEA er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 4.373
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 10.522
Datablad
2.32 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm