CRCW12062M20FKEA er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale
På lager: 5.113
Datablad
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
YAGEO
2.2 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm