CRCW120624R0JNECC
DigiKeys varenummer
541-4124-2-ND - Tape & Reel (TR)
541-4124-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW120624R0JNECC
Beskrivelse
RES 24 OHM 5% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW120624R0JNECC Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,120" L x 0,061" B (3,05mm x 1,55mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)