CRCW1206249RFKEAHP
DigiKeys varenummer
541-249UTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-249UCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-249UDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW1206249RFKEAHP
Beskrivelse
RES SMD 249 OHM 1% 3/4W 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
249 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW1206249RFKEAHP Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)