CRCW120623R7FKTC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 0
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
TE Connectivity Passive Product
23.7 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW120623R7FKTC
DigiKeys varenummer
CRCW120623R7FKTC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW120623R7FKTC
Beskrivelse
RES SMD 23.7 OHM 1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW120623R7FKTC Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)