CRCW120622K0JNTC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Vishay Dale
På lager: 22.683
Datablad
Similar
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
22 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW120622K0JNTC
DigiKeys varenummer
CRCW120622K0JNTC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW120622K0JNTC
Beskrivelse
RES SMD 22K OHM 5% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW120622K0JNTC Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)